O nás

Hotel Star Lipno je nově otevřený hotel (2016), který Vám nabízí pohodlné a moderní ubytování v obci Lipno nad Vltavou.

Ať už se k nám vydáte na partnerský relax, cestu obchodního charakteru, či pouze za odpočinkem a relaxem, garantujeme Vám pohodlí, komfort a osobní přístup k Vašim přáním a požadavkům tak, abyste se u nás cítili spokojeně.

HOTEL Star Lipno nenabízí pouze ubytování, ale i RESTAURACI, ve které se zaměřujeme na moderní českou gastronomii, kterou Vám šéfkuchaři připraví pouze z kvalitních surovin. V moderně designově provedené restauraci, která má kapacitu 80 osob, Vás obslouží profesionální personál. K restauraci náleží i zimní zahrada a venkovní zahrádka, která Vám poskytne malebný výhled na vodní nádrž Lipno.

Součástí hotelu je i konferenční místnost s kapacitou až 25 osob, ve které můžete využít například dataprojektor, plátno, flipchart a díky přítomnosti koberce je místnost vhodná i pro cvičení jógy apod. S konferenční místností a restaurací je spojená i možnost coffee breaků, rautů, hostin a grilování.

Díky velikosti parkoviště můžeme větším skupinám nabídnout parkování pro autobusy zdarma, a to přímo u hotelu.

Ačkoliv je Lipno nad Vltavou malá obec, jedná se o turisticky velmi navštěvovanou lokalitu, která má určitě co nabídnout. Na Lipně najdete aktivity pro děti i dospělé, a to v každém ročním období. Hotel se nachází nedaleko vodní nádrže Lipno, která je v letních měsících vhodná ke koupání, paddleboardingu či vyjížďkách na vodních šlapadlech. Dále můžete navštívit Stezku korunami stromů, aquaworld, bobovou dráhu a spoustu dalších míst či aktivit. V zimních měsících hosté hotelu zejména ocení blízkost skibusu, který je dopraví do skiareálu Lipno, kde na ně čeká přes 11 km sjezdovek a tři čtyřsedačkové lanovky.

HOTEL Star Lipno není vhodný pouze pro rekreační ubytování, ale i firemní akce, oslavy, svatby, semináře, kurzy, teambulding apod.

Vážení hosté, doufáme, že příjemná rodinná atmosféra, profesionální obsluha v restauraci a dobrá kuchyně bude vždy důvodem, pro který se k nám budete rádi vracet.

Celý objekt hotelu i restaurace je plně nekuřácký a bezbariérový. Součástí hotelu je výtah.

Takže pokud se chystáte na Lipno, využijte jedině HOTEL Star Lipno, kde si užijete svůj čas v pohodlí, a naplno!

Přejeme příjemný a ničím nerušený pobyt v krásné šumavské přírodě,

Váš tým HOTELu Star Lipno.

Online rezervace


Rezervační systém