Restaurace

Čerstvé suroviny, poctivá práce zkušeného personálu, moderní kuchyně a pokora k tradicím. To jsou základní pilíře nejlepší restaurace na Lipně.

Kromě luxusního ubytování nabízíme i kvalitní stravu v restauraci Star, která se nachází přímo v objektu hotelu a je určena nejen pro hotelové hosty. V našem jídelním lístku najdete zejména dokonale vychucené burgery, těstoviny, masa z grilu ale i lehčí saláty a samozřejmě sladké dezerty.

Vždy se můžete spolehnout na čerstvé a kvalitní suroviny od lokálních dodavatelů, jídlo Vám připravujeme s láskou a úctou k surovinám. Obslouží Vás rodinný a přátelský personál, který rád vyslechne Vaše připomínky i přání. Samozřejmostí u nás je kvalitní maso, které si i meleme do burgerů sami. Mimo jiné si i všechny přísady sami nakládáme a fermentujeme. Nabízíme také vegetariánská jídla.

S kapacitou 80 osob nemusíte mít strach, že si nebudete mít kam sednout. Restaurace je nekuřácká, a tudíž vhodná pro rodiny s dětmi, její součástí je posezení s výhledem na Lipno. V případě zájmu je možné si objednat ubytování i se snídaní formou bufetu. Dále nabízíme možnost coffee breaků, rautů, svatebních hostin a grilování.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Otevírací doba

Pondělí:12:00 - 22:00
Úterý:12:00 - 22:00
Středa:12:00 - 22:00
Čtvrtek:12:00 - 22:00
Pátek:12:00 - 22:00
Sobota:12:00 - 22:00
Neděle:12:00 - 22:00

Kontakt do restaurace:

Nabídka pokojů

Prohlédněte si naši nabídku ubytování v obci Lipno nad Vltavou. K dispozici jsou pokoje a apartmány, hotel je vhodný pro rodiny s dětmi.

Všechny pokoje