O nás

Hotel Star Lipno je nově otevřený hotel (2016) nabízející pohodlné a moderní ubytování v malebné jihočeské obci Lipno nad Vltavou.

Hotel LipnoAť už je Vaším cílem partnerský relax, cesta obchodního charakteru, či dovolená s dětmi, garantujeme Vám pohodlí, komfort a osobní přístup. Vašim přáním a požadavkům vždy vyhovíme tak, aby Váš pobyt u přehrady Lipno neměl chybu.

Ačkoliv je Lipno nad Vltavou malá obec, jedná se o velmi oblíbenou lokalitu, která má určitě co nabídnout. Na Lipně najdete aktivity pro děti i dospělé, a to v každém ročním období. Hotel se nachází nedaleko vodní nádrže Lipno, která je v zimě vhodná k bruslení, či procházkám po více než 10 km dlouhé dráze na zamrzlé vodní hladině. Lipenská ledová magistrála je evropským unikátem.

Hotel Lipno nad Vltavou

Dále můžete navštívit Stezku korunami stromů, aquaworld, bobovou dráhu a spoustu dalších míst či aktivit. V zimních měsících hosté našeho hotelu ocení zejména zastávku skibusu, který je dopraví do skiareálu Lipno, kde na ně čeká přes 11 km sjezdovek.

HOTEL Star Lipno je vhodný nejen pouze pro rekreační ubytování, ale i firemní akce, oslavy, svatby, semináře, kurzy, teambulding a další. Celý objekt hotelu i restaurace je plně bezbariérový a nekuřácký. Součástí hotelu je výtah. Díky velikosti parkoviště můžeme větším skupinám nabídnout parkování pro autobusy zdarma.

Vážení hosté, doufáme, že příjemná rodinná atmosféra, profesionální obsluha v restauraci a dobrá kuchyně bude vždy důvodem, pro který se k nám budete rádi vracet.

Takže pokud se chystáte na dovolenou u přehrady Lipno, využijte jedině HOTEL Star Lipno, kde si užijete svůj volný čas v pohodlí, a naplno!

Přejeme příjemný a ničím nerušený pobyt v krásné šumavské přírodě, Váš tým HOTELu Star Lipno.