Ubytování

Vyberte si ubytování na Lipně v jednom z našich pokojů či apartmánů a zažijte pocit pohodlí, komfortu a spokojenosti. U nás se budete cítit jako v ráji.

HOTEL Star Lipno poskytuje ubytování v obci Lipno nad Vltavou ve 34 pokojích. Vybírat můžete mezi šesti typy pokojů, jež se liší velikostí, výhledem a počtem osob, pro které jsou určeny.

Prvním typem je dvoulůžkový pokoj ORION, který nabízíme ve dvou variantách, a to s balkonem poskytujícím výhled na Lipno, nebo bez balkonu s manželskou postelí, nebo oddělenými postelemi. Ideální volbou pro ubytování u přehrady Lipno s dětmi je rodinný pokoj PEGAS určený pro 4 osoby. Dále nabízíme apartmán STAR, ve kterém mimo jiné naleznete vanu a bezpečnostní schránku. Druhým typem apartmánu je ATIK, oba apartmány jsou určeny až pro 4 osoby a náleží k nim terasa s výhledem na vodní nádrž Lipno. Předposledním apartmánem je LYRA, která sice nemá terasu, ale je velmi prostorná a moderně vybavena. Posledním apartmánem je SUN, který má jako jediný kuchyňku a je určen taktéž až pro 4 osoby.

Hotel je vybaven výtahem a je bezbariérový. Nabízíme také pokoje s bezbariérovou koupelnou, prostor restaurace je rovněž bezbariérový. Pro rodiny s malými dětmi máme připraveny k zapůjčení cestovní postýlky a samozřejmostí je platba kartou.

Díky velikosti parkoviště můžeme nabídnout skupinám parkování autobusu zdarma přímo u hotelu.